Viešbutis „Centro Kubas – Angel“ harmoningai įsilieja į istorinį Vilniaus senamiesčio kontekstą ir tęsia lietuviškumo tradiciją. Čia aptiksite daug restauruotų nacionalinių buities įrankių, kuriančių jaukią ir savitą viešbučio atmosferą. Šie autentiški senovės elementai mena gyvą lietuvių kaimo istoriją.

2001-aisiais metais duris atvėręs viešbutis yra Stiklių gatvėje, garsėjančioje pirmąja stiklių manufaktūra. Iš čia sostinės simbolius – Rotušę, Katedrą, Trijų Kryžių kalną, Gedimino pilį ir daugumą muziejų – aplankysite pėsčiomis. Jaukus ir romantiškas Vilniaus senamiestis – lankomiausia miesto gyventojų ir svečių vieta, kurioje istorija

susilieja su smagiu šiuolaikinio gyvenimo šurmuliu. Čia pulsuoja viso miesto gyvenimas – įsikūrę finansų bei komercijos centrai, Prezidentūros rūmai ir ministerijos, prabangios parduotuvės, geriausi restoranai ir linksmiausi barai.

Viešbutis “Centro Kubas -Angel” yra 10 km nuo tarptautinio Vilniaus oro uosto ir 1 km nuo Vilniaus autobusų ir geležinkelio stoties.

Legendomis ir padavimais apipintas malūnas, sutinkantis svečius viešbučio kiemelyje, čia įgyja lietuvio malūnininko svetingumo prasmę. Išvargusius keliauninkus pavalgydindavęs ir apnakvydindavęs vienišas malūnininkas, juos išlydėdavo sočius ir pailsėjusius.

Tokia ir mūsų viešbučio filosofija – svečius svetingai sutikti ir išlydėti! Mes tikime, jog geriausia reklama viešbučiui – patenkinti svečiai, kurie sugrįš arba parekomenduos jį kitiems.