KambariaiViešbutyje „Centro Kubas – Angel“ yra keturiolika puikiai įrengtų kambarių. Kai kuriuose iš jų senovės kaimo atmosferą kuria autentiški buities įrankiai bei patalynė iš natūralaus lino.
Kviečiame taip pat į atnaujinto interjero, įvairiomis temomis įrengtus, kambarius. Erdviuose viešbučio kambariuose rasite viską, kad jaustumėtės kaip namuose.
Daug dėmesio viešbutyje skiriama ne tik jaukumui, bet ir svečių saugumui užtikrinti. Viešbutyje įrengta moderni apsaugos sistema, kiekvieno kambario duryse yra akutės. Kambarių numeriai nepranešami pašaliniams asmenims. Svečių patogumui viešbutyje įrengtas liftas.
Romantiškai nusiteikusiems svečiams siūlome kambarius palėpėje, kur atsiveria nuostabus Vilniaus senamiesčio stogų vaizdas. Šeimoms patogiausia apsistoti jungiamuosiuose kambariuose su durimis tarp dviejų atskirų kambarių. Viešbutyje yra svečiams su negalia skirti kambariai su specialia vonios įranga. Viešbučio kambariuose autentiškumas ir tradicija dera su šiuolaikinio gyvenimo patogumais, tad juose yra:
Kambarys·         Dvi atskiros lovos (100×220 cm) arba dvigulė lova;
·         Vonios kambariai su šildomomis grindimis;
·         Mini baras;
·         Mini virtuvė;
·         Oro valymo įranga;
·         Oro kondicionierius (palėpės kambariuose);
·         Spalvotas TV su distanciniu valdymu, laikrodžiu ir žadintuvu;
·         Palydovinė TV sistema;
·         Telefonas;
·         Nemokamas interneto ryšys;
·         Elektriniai virduliai;
·         Patalynė iš natūralaus lino audinio;
·         Pagalvės iš ančių plunksnų;
·         Žinynas apie sostinę „Exploring Vilnius“ (lietuvių, anglų, lenkų, vokiečių kalbomis).